Przedsiębiorstwo
Produkcyjno - Budowlano - Handlowe
SKK Spółka z o.o.
43 - 450 Ustroń ul. Jana Wantuły 24
Telefon kom. +48 601 065 444
Telefon stac. +48 (33) 854 13 29
Informacja o polityce cookies ...
Projekt i wykonanie - Marek Landowski
www.marlan.pl
Najnowsza realizacja SKK charakteryzuje sie niezwykle pięknym położeniem na stoku Partecznika tuż nad centrum Miasta Wisły. Lokalizacja naszego obiektu wysoko na stoku sprawia że widoki które rozciągają się od Góry Bukowej przez stoki Czantori, Soszowa, Stożka nie mają sobie równych wśród obiektów mieszkalno-apartamentowych.
Z okien naszego obiektu położonego nad Hotelem Gołębiewskim będą mogli Państwo podziwiać stoki doliny Wisły oraz centrum tej turystycznej miejscowości. Niezwykle urokliwa, spokojna i cicha okolica wokół naszego obiektu gwarantuj doskonałe warunki do wypoczynku. Położenie tuż przy pięknych górskich szlakach zachęca do wędrówek pieszych i rowerowych a amatorzy grzybobrania mogą liczyć na wspaniałe okazy beskidzkiej przyrody.
Informacje lokalowe:
- Działka pgr nr 3257/17 o pow. 8050 m kw. w tym 1485 m kw. lasu.
- Budynek zaplanowano w formie zwartej bryły równolegle do ulicy Kamiennej o sześciu kondygnacjach w najwyżej położonym segmencie ,,C". Cały budynek składa się z 3 segmentów A, B i C, gdzie w każdym z nich będzie winda i klatka schodowa.
- Zaprojektowano 72 lokale mieszkalne o powierzchniach użytkowych od 29 m kw. do 65 m kw. Istnieje możliwość łączenia lokali na życzenie Nabywcy w większe.
- W budynku znajduje się 11 garaży i pomieszczenia gospodarcze minimum jedno do każdego z lokali. Na parkingu oprócz miejsc parkingowych zwykłych będzie 32 miejsca parkingowe zadaszone.
Dokumenty
Technologia:
- Budynek zaplanowany jest w technologiach tradycyjnych
- Ściany murowane z pustaków  ceramicznych porotherm
- Stropy pół prefabrykowane akermana lub w systemie stropowym Rektobeton
- Ściany zewnętrzne docieplane styropianem o grubości 12 cm
- Dach o konstrukcji drewnianej dwuspadowy o spadku 35 stopni pokryty gontem papowym
- Centralne ogrzewanie i ciepła woda ze wspólnej kotłowni
- Wszystkie mieszkania posiadają loggie lub balkony od strony południowej lub zachodniej